czyszczenie dachów Poznań

Nowy dom wygląda pięknie i zachwycająco. Każdy element pachnie nowością i wydaje się, że już zawsze tak będzie. Niestety każdy dom i złożone z niego elementy podlegają nieustannie zmiennym warunkom atmosferycznym, które w dużym stopniu uszkadzają strukturę poszczególnych materiałów. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem dachów, elewacji, kostki brukowej czy też ogrodzenia https://grupabekerfarb.pl/mycie-i-czyszczenie-dachu-poznan.

Dach czysty jak łza

Nasza firma oferuje m.in profesjonalne mycie dachówki, która z czasem wygląda nieatrakcyjnie. Natomiast jej stan nie jest tylko kwestią dobrego gustu i poczucia estetyki. Zadbana dachówka do gwarancja właściwej izolacji, zahamowania rozwoju wilgoci oraz ogólnie dobrej jakości pokrycia domu. Zniszczona i zdegradowana dachówka nie daje gwarancji bezpieczeństwa i zachowania domu w bardzo dobrym stanie technicznym. Poza tym idące w parze walory wizualne owego zabiegu zachwycają wszystkich naszych klientów.

Piękna elewacja i obejście

Poza usługą mycia dachów specjalizujemy się w profesjonalnym myciu elewacji, kostki brukowej oraz ogrodzenia posesji. Jeżeli chodzi o elewację to w bardzo szybkim tempie pokrywa ją kurz czy zanieczyszczenia pochodzące z opadów atmosferycznych. Odpowiednie mycie przywraca jej rodzimy wygląd, a usunięcie wszelkich zabrudzeń pozwala na zachowanie jej nienaruszonej struktury na kolejne długie lata. Środki zastosowane podczas mycia elewacji są bezpieczne dla zdrowia. Właściwie umyta elewacja ogranicza rozwój mikroorganizmów.

Kostka brukowa jest wizytówką obejścia domostwa, dlatego jej wygląd zaprasza lub wręcz odstrasza odwiedzających. Zadbana kostka świadczy o poczuciu estetyki, ale również o chęci dbania o jej stan, który dzięki owemu zabiegowi będzie idealny przez bardzo długie lata.

Od samego wejścia wita nas ogrodzenie, więc i ten element nie umknie naszej uwadze. Nasze usługi obejmują mycie elementów struktury ogrodzenia z przeróżnych surowców.

Nie tylko czyszczenie, ale malowanie i impregnacja dachu

Serwis myjący jest tylko wstępem do kolejnych etapów pielęgnacyjnych. Impregnujemy poszczególne elementy w celu zabezpieczenia oraz ograniczenia negatywnego wpływu czynników zewnętrznych na ich stan techniczno-wizualny. Dodatkowo oferujemy malowanie dachów https://grupabekerfarb.pl/malowanie-dachow-z-blachy-dachowki-betonowej-dachowki-ceramicznej-i-gontu, które jest końcowym etapem zabiegów odnawiających.

Jak wygląda cała procedura?

Nasi wykwalifikowani fachowcy najpierw oceniają stan techniczny powierzchni przeznaczonej do mycia. Następnie zapoznają się z rodzajem zabrudzeń, aby odpowiednio dobrać środki czyszczące. Do mycia stosujemy myjki wysokociśnieniowe – mamy kilka rodzajów, które wykorzystujemy do konkretnych celów. Doświadczony pracownik dobiera odpowiednie ciśnienie strumienia wody, które będzie niezbędne do usunięcia zanieczyszczeń. Oczywiście przed podjęciem prac dokonujemy wyceny, którą musi zostać zaakceptowana przez właściciela posesji. Posiadamy najnowszej generacji sprzęt oraz bardzo skuteczne środki czyszczące, które jednocześnie nie mają wpływu na strukturę danego materiału. Dbamy również o bezpieczeństwo naszych pracowników stosując najlepsze zabezpieczenia podczas wykonywania usługi np. na wysokościach.