koncert

Poszukujesz agencji tanecznej, która sprosta Twoim oczekiwaniom i zachwyci twoich gości? Jeśli tak to doskonale trafiłeś! Egurrola Dance Agency https://agencjataneczna.pl to firma, która zajmuje się tworzeniem choreografii i wykonaniem tanecznych elementów swojego przedsięwzięcia. Współpracują z nią najlepsze i najbardziej prestiżowe zjawiska artystyczne. 

Agencja taneczna = Agustin Egurrola

Założycielem Egurrola Dance Agency est sam Agustin Egurrola, który od lat współpracuje z gwiazdami krajowej oraz światowej sceny muzycznej i rozrywkowej. Agustin Egurrola zasłynął między innymi stworzenia do największych przedsięwzięć filmowych, artystycznych, telewizyjnych, czy rozrywkowych znanych w całej Polsce. To dzięki pracy samego Agustina Egurroli możemy podziwiać bezkonkurencyjne choreografie również na międzynarodowych wydarzeniach sportowych. Jego zaangażowanie jest również widoczne w musicalu Chicago wystawianego przez warszawski teatr komediowy czy operze Czarodziejski Flet które możemy podziwiać w operze i filharmonii Podlaskiej. 

Ponadto Agustin Egurrola pozostaje twórcą choreografii do najpopularniejszych programów telewizyjnych takich jak Mam Talent, The Voice of Poland, czy X Factor. Agustin to tancerz, choreograf, pedagog, sędzia, założyciel Egurrola Dance Studio i wielokrotny mistrz Polski. Zdobywał 12 tytułów mistrzowskich w tytuł w tańcu towarzyskim. Agustin obecnie pełni również funkcję osobowości telewizyjnej, przewodniczącego jury programu You Can Dance poprostu tańcz, jurora show Mam talent, choreografa 12 edycji Tańca z Gwiazdami, a jego kariera jest ściśle związana ze stacją TVN. Oprócz tego Agustin Egurrola jest prezesem fundacji Świat Tańca, dyrektorem artystycznym Warszawskiego Festiwalu tańca, organizatorem Mistrzostw Świata i Europy w tańcu nowoczesnym. 

Niezapomniane show taneczne

W przypadku zainteresowania rozpoczęciem współpracy z agencją taneczną Agustina Egurroli nic nie stoi na przeszkodzie aby zorganizować niezapomniane widowisko które na długo zapisze się w pamięci twoich gości. Agencja Taneczna Egurrola Dance Agency zasłynęła z ogromu możliwości jakie może przekazać w ofercie. Istnieje bowiem możliwość skorzystania z pomocy grupy volt, stworzenia Show tanecznego, pomocy choreografów. tancerzy grupy volt, pozostałych tancerzy zasilających szeregi Egurrola Dance Agency, instruktorów, zespołów, a także dzieci. Egurrola Dance Agency ze względu na swoje wieloletnie funkcjonowanie posiada również wielu partnerów. 

Najczęściej wspierają ich: Egurrola Dance Studio będąca największą w Polsce szkołą tańca założoną również przez a Egurrole, Anna Szumińska będąca projektantka, stylistką, firma Transcolor która zajmuje się profesjonalnym oświetleniem multimediami i techniką koncertową i estradową a także, Modrzelewki Soud firma która specjalizuje się w nagłośnieniu i technice estradowej oraz koncertowej. Realizacja za którą odpowiedzialna jest Egurrola Dance Agency to przede wszystkim program Dance Dance Dance, Mam Talent, Dancing with the Stars Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland, You Can Dance Po prostu tańczy, Top Model, The Voice of Poland Kids, Sylwester marzeń z dwójką, Warszawa stolica Sylwestra, Opole, Projekt Lady, X Factor, Aplauz Aplauz Mali Giganci, Sopot Festival, czy Wielki mecz.