logo Lespin
Wynajem nieruchomości

Nasze biurowce zlokalizowane są prestiżowym punkcie miasta Leszna, w pobliżu jedynego centrum handlowego: Galeria Leszno, przy wjeździe do Leszna.

Spółka LESPIN prowadzi wynajem nieruchomości na działalność usługową od 2013 roku. W 2016 oddaliśmy do użytku nowoczesny biurowiec o kubaturze 8950,7 m3. Łącznie udostępniamy już 3548 m2 powierzchni biurowych, w których mieści się 24 najemców.

Już dziś jesteśmy jednym z największych podmiotów oferujących biura na wynajem w Lesznie. W planach mamy oddanie w 2018 roku nowego obiektu, który znacząco zwiększy kubaturę powierzchni biurowych i uczyni z marki LESPIN lidera w Lesznie w zakresie posiadanych pod wynajem pomieszczeń biurowych.

nieruchomosci1 nieruchomosci2

Nasze biurowce zlokalizowane są prestiżowym punkcie miasta Leszna, w pobliżu jedynego centrum handlowego: Galeria Leszno oraz przy wjeździe do Leszna.

Aktualnie wśród najemców biur są m.in: kancelaria prawnicze, agencje reklamowe, szkoły policealne, przedszkole i żłobek, firma informatyczna, sklepy ze specjalistycznym wyposażeniem wnętrz.

Realizując w ramach spółki LESPIN profesjonale usługi ochrony mienia i osób oraz utrzymania czystości, oferujemy możliwość skorzystania z w/w usług przy najmie biur.

 

Inez Dobecka
Główny Specjalista ds. Techniczno-Administracyjnych

tel. +48 693 442 147
e-mail: inez.dobecka@lespin.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Lespin Sp. z o.o., z siedzibą w Lesznie, ul. Okrężna 19 b, 64-100 Leszno.

Przetwarzamy dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane do nas (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na korespondencję. Osoba fizyczna ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

j

Lespin Sp. z o. o.

tel./fax +48 65 529 55 44
+48 65 529 49 87

e-mail: info@lespin.pl