logo Lespin
Grupa interwencyjna

Nowoczesne systemy ochrony Active Guard, zabezpieczanie imprez masowych, a także doradztwo w zakresie tworzenia indywidualnego systemu ochrony danego obiektu, wyposażenia w sprzęt wizyjny.

Grupa Interwencyjna Szybkiego Reagowania [GISR], to specjalny zespół kwalifikowanych pracowników ochrony posiadających uprawnienia na posiadanie broni palnej.

Zadaniem Grupy Interwencyjnej Szybkiego Reagowania jest dotarcie do obiektu w jak najkrótszym czasie oraz podjęcie skutecznych działań, mających na celu zabezpieczenie mienia lub życia oraz ujęcie sprawców czynów przestępczych.

W czasie trwania interwencji, zespół GISR utrzymuje stałą łączność z dyspozytorem, który w zależności od sytuacji powiadamia inne służby zabezpieczenia porządku (Policję, Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarną).

bron

Ze względu na wymagające okoliczności pracy członków zespołu GISR, są oni selekcjonowani nie tylko na podstawie wszechstronnych badań sprawnościowych, ale i psychologicznych, ponadto poddawani są regularnym, okresowym badaniom w obu obszarach.

Członkowie GISR gwarantują najwyższą sprawność, zdecydowanie i umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach zagrożenia oraz odpowiedzialność. Natychmiastowa reakcja GISR możliwa jest dzięki Stacji Monitorowania Alarmów, całodobowej opieki systemu alarmowego danego obiektu.

Zespół Grupy Interwencyjnej Szybkiego Reagowania wyposażony jest w nowoczesne środki łączności, broń palną oraz inne środki przymusu bezpośredniego. Stanowią najwyższą formę ochrony obiektów, mienia i osób. To oddziały specjalne sektora ochrony.

 

Grupa Interwencyjna Szybkiego Reagowania to:

  • profesjonalnie wyszkolony zespół kwalifikowanych i uzbrojonych pracowników ochrony!
  • gotowość do konwojowanie bardzo dużych wartości pieniężnych i niematerialnych!
  • wysokiej klasy i pewna ochrona osobista!
  • gwarancja bezpieczeństwa niezależnie od charakteru zagrożenia!
  • gwarancja dojazdu na miejsce zdarzenia w ciągu 5 minut od dokonania zgłoszenia!

Bogusław Kowalewicz
Koordynator  ds. Usług Ochrony

tel. +48 607 661 909
boguslaw.kowalewicz@lespin.pl

j

Lespin Sp. z o. o.

tel./fax +48 65 529 55 44
+48 65 529 49 87

e-mail: info@lespin.pl