logo Lespin
Oferty pracy

Jesteśmy regionalnym liderem w zakresie usług ochrony mienia i osób oraz utrzymania czystości, świadcząc te usługi największym firmom przemysłowo-usługowym w regionie.

Zatrudnimy: Dozorca

Miejsce pracy: Leszno, Krzycko Wielkie, Włoszakowice, Kaszczor, Święciechowa, Rydzyna, Pawłowice, Osieczna

Opis stanowiska:

  • obchody zewnętrzne i wewnętrzne pilnowanego obiektu
  • pilnowanie mienia

Wymagania:

  • niekaralność
  • sumienność
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • pracę dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności (jesteśmy ZPCHR-em)
  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • terminowość wypłat
  • grafik w systemie 12/24 (z możliwością dopasowania do potrzeb pracownika wg wyżej wymienionego systemu )
  • umundurowanie
  • wsparcie w okresie wdrażania się do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 605 857 116 / 607 661 909 / 601 932 255 / 65 529 55 44 lub przesłanie informacji drogą mailową o chęci podjęcia pracy z wskazaniem miejscowości i numerem kontaktowym. Odezwiemy się w celu przedstawienia obiektu oraz ustalenia możliwości podjęcia współpracy.

Aplikacje (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: Dział Kadr Lespin Sp. z o.o., ul. Okrężna 19b, 64-100 Leszno

Zatrudnimy: Pracownik Porządkowy / Sprzątaczka

Miejsce pracy: Leszno, Rydzyna, Rawicz, Osieczna, Kościan, Wschowa

  • praca od poniedziałku do piątku - dwie zmiany
  • oferta skierowana nie tylko do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.
Wymagania:
  • dokładność

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę lub umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 725 116 114 / 607 676 822 / 663 755 107 / 65 529 55 44 lub przesłanie informacji drogą mailową o chęci podjęcia pracy z wskazaniem miejscowości i numerem kontaktowym. Odezwiemy się w celu przedstawienia obiektu oraz ustalenia możliwości podjęcia współpracy.

Szymon Sztulpa

Specjalista ds. Techniczno-Administracyjnych
Specjalista ds. BHP

tel. +48 601 811 490
e-mail: szymon.sztulpa@lespin.pl

j

Lespin Sp. z o. o.

tel./fax +48 65 529 55 44
+48 65 529 49 87

e-mail: info@lespin.pl